Konum Seçin
Konumunuzu Belirleyin Konum bilgilerinizi seçerek özel hizmetleri görebilirsiniz.
DEĞER OKUL
SEPETİM
Henüz sepetinizde ürün bulunmuyor!

HAKKIMIZDA

Değer Kırtasiye Nasıl Bir Yerdir

Değerden Vizyonu

Okuryazarların ve çocukların kişisel gelişim ve okuma tutkularının sürekliliğini güncel tutmak ve geliştirecekleri kaynakları sunarak akla ilk gelen markalar arasında olmak.  

Değerden Misyonu

Büyük bir tutkuyla okuduğunuz, sonunun hiç gelmesini istemediğiniz bir kitap gibi sevilen ve sevildiğini hissettiren bir marka haline gelmek. 

Tarihçe

Değerden, kuruluş itibariyle öncelikle okullara ürün satış ve pazarlama alanında kurulmuş olup süreç içerisinde gelişerek perakende sektörüne yönelmiş ve ilk mağazasını 2009 yılı içerisinde Eylül ayında Küçükçekmece’de açtı. 2022 tarihi itibariyle aynı bölge içerisinde 5 mağazası ile bölge halkanın en sevilen kitap/kırtasiye markası haline gelmiştir. Mağazaları içerisinde kitaptan kırtasiyeye, oyun gruplarından hobi ve hediyelik eşyalara kadar pek çok çeşidi müşterileri ile buluşturan Değerden, müşterilerin taleplerini olabildiğince karşılamak için hizmet etmektedir. Süreç içerisinde perakende sektörünün gelişiminin yanı sıra en uzak ülke sınırları içerisinde yaşayan vatandaşına da kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunabilmek için www.degerden.com ile e-ticaret platformları arasında yerini almış ve ziyaretçilerine güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimini sunmaktadır.

Logo İcon

İş Birliği Memnuniyeti